Hakkımızda

Güneş enerjisi; güneş ışığının enerjiye dönüştürülmesine dayalı bir teknolojidir. Günümüz de güneş ışığından yararlanmak için pek çok teknoloji geliştirilmiştir. Güneş enerjisinden yararlanma konusundaki çalışmalar özellikle 1970′lerden sonra hız kazanmış, güneş enerjisi sistemleri teknolojik olarak ilerleme ve maliyet bakımından gelişme göstermiş, çevresel olarak temiz bir enerji kaynağı olarak kendini kabul ettirmiştir.

Ankara Solar Enerji İnşaat A.Ş. 2013 yılında Türkiye’de yerli malı solar panel üretimi yapmak için kurulmuştur.

gunes-paneli-uretimi

HAKKIMIZDA
Şirketimizin hedefleri ve kurumsal değerleri öncelikle insan gücünde kalite, insan kaynaklarını en verimli biçimde değerlendirmekçalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerin de katkıda bulunmak amacıyla eğitimler yapılmaktadır.
Yönetim politikalarımızın verimli bir biçimde uygulanabilmesi için; temel felsefe olarak tüm şirket yöneticilerimizin birer ‘insan kaynakları yönetici’ olmaları gerektiğini benimsemiş bulunmaktayız. Bu amaç uğruna eğitim ve seminerler düzenleyerek yönetim şeklimiz ile ilgili önemli bilgi yetkililerin sorumluluklarını departman yöneticilerimizle paylaşmaktayız.
Ülkenin önde gelen güneş enerji sistemeleri üreticisi olarak başarı da bireyselliği değil kurumsallığı ön plan da tutmaktayız. Şirket amaçlarına uygun olarak belirlediğimiz hedeflerimize ise ancak yetkin, bilgili, sektör de bulunmaktan memnun olan, deneyimli ve hizmet odaklı düşünen çalışanlar ile ulaşacağımıza inanıyoruz. Personellerimize eğitim, seminerler ve kariyer planlama çalışmalarımız ile iş gelişimlerine ve sektörde ki motivasyonlarına katkı sağlamak doğrultusunda ; çalışanlarımıza sadece bir personel olarak değil sosyal bir unsur bakış açısıyla yönelerek tercih edilen bir şirket ve saygın bir firma yolunda ilerlemekteyiz.

HEDEFLERİMİZ

  • Sektör de uzun vadeli çalışmalara imza atarak, halkımızın için ucuz sistemler üretip karlı bir kuruluş olmak
  • Firma kapasitemiz ve yeteneklerimiz doğrultusun da müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimize olan beklentilerini dünya standartların da karşılayabilmek
  • Öncelik olarak ülke ve dünya ekonomisine elimizden geldiği miktarda en yüksek katkıyı sağlayabilmek
  • Faaliyetlerimizi çevre dostu bir şekilde doğaya zarar vermeden, ilişki içerisinde bulunduğumuz tüm bireyler ile uyum içerisinde gerçekleştirmek
  • Bulundurduğumuz mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişimin de sürekli girişimci olmayı sağlamak
  • Yöneticilerinin ve çalışanlarının ortağı ve mensubu olmaktan gurur duydukları, güvenilir, karlı, sosyal sorumluluklarımızın bilincinde bir firma olmak

ÜRETİM TESİSİMİZ:

Avrupa’nın en teknolojik makina parkına sahip Ankara Solar , Türkiye’nin en büyük solar panel üretim fabrikalarında birine sahiptir.

solar-panel-üretim
Ankara-solar-enerji