Hizmetler

Ankara Solar ; Türkiye’de 81 ilde , Avrupa 26 ülkede yaygın satış ve kurulum ağı sayesinde güneş enerji projelerinde çözümler sunmaktadır.

Müşteri ağımız , projeler çözüm ortalarımız ve kurulum ortaklarımız ile sizlere Ankara Solar güvencesi ve garantisi altında sunduğumuz hizmetlerimize ulaşabilirsiniz;


KONUTLAR

konut-solar
Konutlarınızda elektrik harcamalarınızı düşürmek ve hatta ortamdan kaldırmak için , çevreye duyarları en önemli sistemleri Ankara Solar size sunmaktadır. Güneş Enerji sistemler yeşil enerji çevreye duyarlıdır. Yapmış olan yatırıma bağlı olarak projeler çok kısa kendini karşılamaktadır. Ankara Solar, proje finansmanı, geliştirilmesi ve sistem kurulumunda sayısız referansları ile hem kurulum işlemlerine hemde ürünlere garanti vermektedir.

 


 

KAMU KURUMLARI ve TİCARİ KURULUŞLAR

solar-ticari
Kamu Kurumları ve Belediyeler yapmış oldukları elektrik harcamalarını düşürme imkanına Güneş Enerji sistemleri ile ulaşabilirler. Ticari Kurulumlar ve elektrik harcamaları çok yüksek olan ; okullar , hastaneler , fabrikalar , üniversiteler , alışveriş merkezleri için hem yeşil enerji ile karbon salınımı azaltma imkanı sağlayan vede kısa sürede kendini finasma eden güneş paneli kullanabilirler. Ankara Solar, proje finansmanı, geliştirilmesi ve sistem kurulumunda sayısız referansları ile hem kurulum işlemlerine hemde ürünlere garanti vermektedir.

 


 

GÜNEŞ SANTRALLERİ

güneş-santralleri
Ülkemizde 1mW’a kadar lisans gerektirmeden ve 1mW üstü lisans başvurusu yaparak Güneş Enerjisi Santrali kurulabilir. Devlet alım garantisi altında yapmış olduğunuz yatırımı kısa sürede kara geçirme imkanı bulunmaktadır. Ankara Solar, proje finansmanı, geliştirilmesi ve sistem kurulumunda sayısız referansları ile hem kurulum işlemlerine hemde ürünlere garanti vermektedir.