Güneş Santralleri

Lisanssız Üretimler için; 1mW’a kadar lisans almadan sadece TEİAŞ’a yapacağınız başvuru sonucunda güneş enerjisi santraline sahip olabilirsiniz. Yapacağınız yatırımı kısa sürede finase ederek , kalan zaman içerisinde kar elde edebilirsiniz. Devletimizin alım garantisi Güneş Enerjisinde elektrik üretim sistemlerine sizde sahip olabilirsiniz. Diğer santral maliyetlerine göre çok düşük maliyetle sizde bir santrale sahip olabilirsiniz.

Lisanslı Üretim için; EPDK’ya yapacağınız başvuru ile çok büyük ölçekli güneş enerjisi santrallerine sahip olabilirsiniz. Seçilecek bölgelere ve alınan lisans büyüklüğüne göre yatırım yapabilirsiniz.

 

Neden Ankara Solar?

Güneş enerjisi santral kurulumda dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri güneş panellerinin verimliğidir. Ankara Solar güneş panellerinin verimliği Avrupa’da ve Ülkemizde en yüksek sevide olan ürünlerdir. Diğer husus ise Devletimizin Yerli Malı panellerde , ihtal panellere göre vermiş olduğunuz elektrik ücretinin yüksek olmasıdır. Buda %100 yerli panel olan Ankara Solar güneş panellerinin tercih etmenizi sağlamaktadır.

 

Ankara Solar ile yatırımınız ne olursa olsun anahtar teslim çözümler ile Güneş Enerji sistemlerine sahip olabilirsiniz.Ankara Solar, proje finansmanı, geliştirilmesi ve sistem kurulumunda sayısız referansları ile hem kurulum işlemlerine hemde ürünlere garanti vermektedir.

 

Kamu Kurumları ve Ticari Kuruluşlar için yapmış olduğumuz projeler: