Kamu ve Ticari Alanlar

Kamu Kurumları veya Belediyler elektrik ihtiyaçlarınız yüksek ve bütçelerinizi zorluyorsa ; en iyi yatırım aracı Güneş Enerji sistemleridir. İster kurumunuzun çatısına , isterseniz kurumunuza ait bir azariye güneş enerji sistemi kurarak yapacağınız yatırımla çevreye duyarlı bir santrale sahip olabilirsiniz.

 

Yapılacak yatırım miktarına göre , elektrik masraflarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.Ankara Solar, proje finansmanı, geliştirilmesi ve sistem kurulumunda sayısız referansları ile hem kurulum işlemlerine hemde ürünlere garanti vermektedir.

 

Ticari kuruluşlar ; üniversiteler , hastaneler , okullar , fabrikalar ve elektrik tüketimi yüksek bütün kuruluşlar için bütün elektrik masraflarını karşılama imkanına güneş enerji sistemleriyle mümkündür. Elektirk tüketim miktarınıza göre yapılacak yatırımla elektrik tüketim maliyetini ortadan kaldırabilir , bu sayede hem çevre duyarlı sistemler sahip olursunuz hemde en güvenli üretim modeline.

 

Ankara Solar ile yatırımınız ne olursa olsun anahtar teslim çözümler ile Güneş Enerji sistemlerine sahip olabilirsiniz.Ankara Solar, proje finansmanı, geliştirilmesi ve sistem kurulumunda sayısız referansları ile hem kurulum işlemlerine hemde ürünlere garanti vermektedir.

 

Kamu Kurumları ve Ticari Kuruluşlar için yapmış olduğumuz projeler: